W dniach 30-31,07.2011 r. odbyły się kolejne zawody w naszym województwie.  Organizatorem zawodów  był Klub Jeździecki „Leśna Wola” z Głogowa Małopolskiego.

W sobotę, w pierwszym dniu zawodów z naszego klubu startowały 3 zawodniczki:Alicja PODOLAK na koniu ETNA, Małgorzata WAJDA na koniu CZORTEN i Edyta WAJDA na koniu „DEKSTER.W niedzielę odbyła się III kwalifikacja do „Developres Otwarty Puchar Podkarpacia 2011”Dla naszego klubu najważniejsze były rozgrywki w kategorii srebrnej i brązowej. W kategorii brązowej zmagania pucharowe rozpoczęły się jako pierwsze.

Łącznie w tej kategorii udział wzięło 33 pary.  W tej kategorii nasz klub reprezentowała  Edyta WAJDA na  DEKSTERZE. Czas  29,73s  w bezbłędnym przejeździe, dał jej ósmą pozycję w tej rozgrywce. Dzięki temu Edyta awansowała w ogólnym rankingu na 4 pozycję. W godzinach południowych  rywalizowali zawodnicy w kategorii srebrnej. W tej kategorii nasz klub reprezentowała  Małgorzata WAJDA na  CZORTENIE.
Po zawodach w Głogowie Małopolskim minął półmetek cyklu OPP.  Kolejni zawodnicy dołączyli do pucharu. Po III kwalifikacji sklasyfikowanych zostało 99 uczestników. Przed nami jeszcze dwie kwalifikacje (Glinik Zaborowski 13-14 sierpień i Głogów Małopolski  10-11 wrzesień ) oraz wielki finał rozgrywek, który odbędzie się w dniach 8-9 października na terenie ośrodka JKS „Pogórze” w Gliniku Zaborowskim.