W dniu 9 czerwca 2013 roku na obiektach sportowych MKS POLONIA w Przemyślu odbył się 12. Wielki Piknik Charytatywny „Wakacje bez barier”

Organizatorami pikniku byli: Redakcja Życia Podkarpackiego, Fundacja Życia Podkarpackiego „Podaruj dzieciom radość”, MKS Polonia, POSiR Przemyśl, Służby mundurowe Przemyśla i okolic. W trakcie tego pikniku odbyły się III Przemyskie Zawody Konne Hensfort 2013 o puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W zawodach wzięło udział 15 jeźdźców amatorów z Przemyśla i okolic, a wśród nich 6  zawodniczek naszego klubu. Nasze zawodniczki nie zawiodły i całkowicie „opanowały” podium zwycięzców.

Pierwsze miejsce i Puchar Prezydenta Miasta zdobyła Edyta WAJDA na Capitcie, drugie miejsce i Puchar Prezesa firmy Hensfort zdobyła Paulina STECURA na Deksterze a trzecie miejsce i Puchar Redaktora Naczelnego Życia Podkarpackiego zdobyła Małgorzata WAJDA na koniu Huesso. Udane starty zaliczyły również Beata ŁABA na koniu Freud, Alicja Podolak i Madzia KONIECZKO na koniu Etna.

Zdobywczyniom pucharów serdecznie gratulujemy i zapraszamy na obejrzenie foto-relacji z zawodów.