Zawody Regionalne w JKS Pogórze

W dniach 28-29.06.2014. w JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim odbyły się Zawody Regionalne. UKJ Fort reprezentowała Edyta Wajda na klaczy Capitta, która w pierwszym dniu zawodów w konkursie L1 zajęła 5 miejsce, a w konkursie klasy P zajęła miejsce 4 (na 31 startujących).

Czytaj dalej

Majówka w Krasiczynie

Klub nasz wziął udział w majówce zorganizowanej w drugi dzień maja, przez Zespół Zamkowo – Parkowy w Krasiczynie. Amazonki nasze zaprezentowały widowiskowy pokaz kadryla na koniach, na dziedzińcu zamku w Krasiczynie.

Finał Otwartego Pucharu Podkarpacia 2013

W szóstej edycji Otwartego Pucharu Podkarpacia wzięło udział 125 zawodników z Polski południowo – wschodniej i Słowacji. Do ostatecznej rywalizacji zgłosiło się 50 najlepszych par. W sobotę rozegrano półfinały, w których w kategorii brązowej zwyciężyła Małgorzata Gawlik .